Zadar Youth Challenge – Prijavi se i razvij svoju ideju!

Nakon četverodnevnih radionica SOS start ide dalje sa drugim po redu Zadar Youth Challengeom!

Ne propusti  Zadar Youth Challenge! Događaj koji je namijenjen upravo tebi! Ako si mlad (18 do 30 godina), nezaposlen i imaš poduzetničku ideju, a ne znaš kako ju razviti i ostvariti, Zadar Youth Challenge potaknut će te da postaneš poduzetnik. Također, dobit ćeš priliku povezati se sa svojim vršnjacima, postojećim poduzetnicima i tvrtkama te drugim kreativnim pojedincima koji stvaraju promjene.

Kroz projekt "SOS – Surađuj i ostvari sebe" odabrani sudionici dobit će priliku za razvijanje poduzetničke ideje timskim radom i kombiniranjem tri ključne riječi, a sve uz potporu stručnog mentora. Ideje će biti prezentirane pred javnošću i stručnim žirijem, a najbolja će biti i nagrađena.

Zadar Youth Challenge održava se 25. i 26. 11. u prostorijama COIN-a s početkom u 9 sati!

Prijavi se putem poveznice, broj sudionika je ograničen i prijave će se prihvaćati redoslijedom zaprimanja, zabavi se i razvij svoju poduzetničku ideju. Sve informacije o projektu i Zadar Youth Challenge možete pronaći na društvenim mrežama (FB: "SOS – Surađuj i ostvari sebe").