Objavljen prvi dokument Pitanja i odgovori vezan uz objavu Poziva UP.03.2.2.02 „Poticanje rada s darovitom djecom i učenicima na predtercijarnoj razini“

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta objavilo je u utorak 7. studenog 2016. godine prvi dokument Pitanja i odgovori vezan uz objavu Poziva UP.03.2.2.02 „Poticanje rada s darovitom djecom i učenicima na predtercijarnoj razini“.

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta objavilo je u utorak 7. studenog 2016. godine prvi dokument Pitanja i odgovori vezan uz objavu Poziva UP.03.2.2.02 „Poticanje rada s darovitom djecom i učenicima na predtercijarnoj razini“.

Dokument sadrži pitanja zaprimljena elektroničkim putem te pitanja postavljena na dvije održane informativne radionice u Zagrebu, a isti možete preuzeti na mrežnim stranicama Europskog socijalnog fonda i Europskih strukturnih i investicijskih fondova:

http://www.strukturnifondovi.hr/natjecaji/1262

http://www.esf.hr/natjecaji/obrazovanje/poticanje-rada-s-darovitom-djecom-i-ucenicima-na-predtercijarnoj-razini/