Najava radionice o upravljanju projektnim ciklusom u svrhu bolje apsorpcije sredstava ESF

Radionica se održava u cilju pružanja podrške potencijalnim prijaviteljima na pozive na dostavu projektnih prijedloga u organizaciji Ministarstva kulture u suradnji s WYG savjetovanjem d.o.o..

U cilju pružanja podrške potencijalnim prijaviteljima na pozive na dostavu projektnih prijedloga Ministarstva kulture u okviru Europskog socijalnog fonda (ESF), Ministarstvo kulture, u suradnji s WYG savjetovanjem d.o.o., organizira trodnevne radionice o upravljanju projektnim ciklusom.

Radionica Zadru održat će se od 23. do 25. listopada i namijenjena je ustanovama u kulturi i umjetničkim organizacijama. Prijave na radionicu zaprimaju se najkasnije do 3.10.2017. godine.

Više informacija, program i obrazac za prijavu možete pronaći na:  http://strukturnifondovi.hr/radionice-o-upravljanju-projektnim-ciklusom-u-svrhu-bolje-apsorpcije-sredstava-europskog-socijalnog-fonda